Pobieranie

Dziennik Miejski Bezpłatny dodatek świąteczny do „Dziennika Miejskiego”. Czy wiecie, że Polacy wciąż jedzą 10 razy mniej ryb niż mięsa? Jak zrzucić zbędne kilogramy po świętach, a do tego garść inspirujących przepisów. Polecamy!

Wegetarianizm – i Ty możesz zostać bohaterem! Ulotka w formie pocztówki zachęcająca co przejścia na dietę bezmięsną. Podstawowe informacje plus opis naszej akcji „Zostań wege na 30 dni!”. Pobierajcie, drukujcie i przekazujcie dalej!

Aktywizm w pigułce Krótki poradnik dla aktywisty – jak zorganizować demonstrację, czego potrzeba do przygotowania pokazu filmowego, jak przygotować wegetariańskie zawody kulinarne?

Poradnik Dyskutanta czyli dlaczego nie zmuszamy lwów do jedzenia soi?
Drodzy Czytelnicy, ile razy słyszeliście o cierpiących katusze marchewkach? Ile razy próbowano Wam wmówić, że rozmawiając o emocjach zwierząt uczłowieczacie je? Czy nie wydają Wam się znajome formułki o rządzącym przyrodą prawie pięści, z którego winniśmy brać przykład?
Czas na odpowiedź.

Dzień Bez Futra 2009 – audycja w radiu TOK FM cz.1 cz.2 W studiu radia Tok Fm gościli wolontariusze Fundacji Viva! i Stowarzyszenia Empatia.

Wegeraider Pobierajcie, drukujcie i roznoście po okolicznych restauracjach, barach i sklepach. Plansza, która w przystępny sposób tłumaczy jakich produktów nie spożywają wegetarianie, a jakich weganie. Jednocześnie zawiera wskazówki co do zawartości przykładowych posiłków roślinnych.

Ulotka adopcyjna Zachęcamy do organizowania w swoich miastach akcji promujących adopcję. Nie wspieraj hodowli. Tysiące zwierząt czeka na swój dom.

Plakat antycyrkowy Grafika anty-cyrkowa w formacie A3. W sam raz na plakat.

Ulotka antycyrkowa Dwustronna. Informacje plus wypowiedzi znanych osób.

Kolorowanka anty-cyrkowa W przystępny sposób tłumaczy dzieciom, że cyrk nie jest odpowiednim miejscem dla zwierzą. Polecamy nauczycielom i rodzicom.Raport Animals’ Angels Tłumaczony na język polski raport opisujący wszystkie aspekty transportów długodystansowych zwierząt (uwaga: drastyczne materiały!).

Facebook Comments
Shares
Skip to content