Autostopem dookoła talerza czyli rozpoczęcie OTW w Wawie!

Ogólnopolski Tydzień Wegetarianizmu uznajemy za rozpoczęty! W Warszawie obchody zaczęliśmy od spotkania podróżniczego z Chopinem. Tak, właśnie tym Chopinem, który razem z Kingą objechał autostopem cały świat. Mimo że ta pięcioletnia podróż, uwieczniona w książce Prowadził nas los (już lada chwila dostępna w naszym vivowym sklepiku), odbyła się już jakiś czas temu, to wciąż nie brak chętnych by o niej posłuchać. Sala w Barze Vega (bardzo dziękujemy za miłą współpracę!) była pełna, a pytaniom na koniec pokazu slajdów mogło nie być końca.img_9033

Przy slajdach skoncentrowaliśmy się, jak na Tydzień Wege przystało, na jedzeniu. Na wspaniałym jedzeniu z różnych zakątków i sposobie jego spożywania. Wegetarianinem i weganinem można być wszędzie – co udowodnili Kinga i Chopin. Dzięki nim o tym sposobie odżywiania dowiedzieli się również ludzie, którzy nigdy o tym nie słyszeli, a dzięki parze podróżników mogli spróbować. Opowieści o różnych krajach, ludziach, potrawach i wydarzeniach były wciągające. Chopin jest osobowością, która inspiruje, ciekawe ile osób po spotkaniu zaczęło planować podróże :)

img_9084

Wszystkim bardzo dziękujemy za przyjście i zapraszamy na kolejne imprezy z okazji Tygodnia Wege, cały rozkład 2 posty niżej :)

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content