Co łączy sieć kin Helios i fundację Viva? 13. edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Wege!

36 tysięcy! Do tylu osób ma szansę dotrzeć spot fundacji Viva! zachęcający do wypróbowania diety roślinnej przez miesiąc. Spot będzie emitowany przez tydzień w 11 kinach Helios w 7 miastach w Polsce. Wszystko to z okazji XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Wege, czyli najstarszej, a zarazem największej imprezy promującej dietę roślinną. Tegoroczna edycja odbędzie się 19-26 maja i obejmie wiele wydarzeń w całej Polsce – wszystkie spotkania łączy pokazywanie dobrych stron diety roślinnej i zdrowego stylu życia. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych zmianą nawyków żywieniowych z różnych powodów: dla zwierząt, zdrowia i środowiska.

1

logo_helios_kontra_INTERNET

Kino Helios, wychodząc naprzeciw trendom związanym z rosnącą popularnością diety roślinnej i troską o naszą planetę, zostało głównym partnerem tegorocznej edycji imprezy. Poza spotami w  warszawskim kinie Helios w Blue City odbędzie się także polska premiera filmu Michała Siewierskiego pt. Diet Fiction.

DSC_1772

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 47 kinami posiadającymi łącznie 269 ekranów i ponad 52 tys. miejsc. W wielu miastach, m.in. Bełchatowie, Grudziądzu, Tczewie i Kędzierzynie Koźlu, Helios jako jedyny duży operator kinowy udostępnia miejscowym widzom najnowsze hity srebrnego ekranu.

Helios patronuje wydarzeniom filmowym, festiwalom i lokalnym przeglądom filmów, a także wydarzeniom i premierom muzycznym organizowanym w miastach, w których jest obecny. Sieć została nagrodzona Godłem Teraz Polska w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands.

Helios_BC_Dream_3

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content