Naomi Campbell zostaje wegetarianką

Znana modelka postanowiła zatroszczyć się o swoje zdrowie i spróbować diety wegetariańskiej. Jak sama mówi dowiedziała się jak należy właściwie dbać o swoje ciało i jak wielkie znaczenie dla naszej kondycji fizycznej i psychicznej ma to co jemy. Zdecydowała się wykluczyć mięso oraz wszelkie produkty, które wydawały jej się niezdrowe i nieodpowiednie dla zachowania zdrowia.

Naomi-Campbell5
Wegetarianizm to dla niej wciąż coś nowego stara się więc sporo eksperymentować w kuchni i samodzielnie przygotowywać swoje posiłki. Uczy się na temat układania diety i roli składników mineralnych. Jak twierdzi czuje się teraz lepiej ma na nadzieję utrzymać ten styl odżywiania.

Mój obiad to zwykle sałatka z warzywami i seitanem, który w smaku bardzo przypomina mięso, ale nim nie jest. Czasem pije również soki. Prawdopodobnie pije 2-3 zielone koktajle dziennie.

Źródło: http://www.ecorazzi.com/2014/01/30/naomi-campbell-goes-vegetarian-for-health/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=naomi-campbell-goes-vegetarian-for-health

Facebook Comments

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. The Magic Formula For nfl
    Packers #80 Donald Driver White Super Bowl XLV Stitched NFL Jers,Cheap NFL Jersey-Green Bay Packers Jerseys http://www.goldenpioneer.com/Philadelphia-Eagles/Packers-80-Donald-Driver-White-Super-Bowl-XLV-Stitched-NFL-Jers-Cheap-NFL-Jersey-Green-Bay-Packers-Jerseys-10gr.html

      

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shares
Skip to content