„Wegetarianizm o wiele bardziej mi odpowiada”

Akcja Zostań wege na 30 dni! trwa nadal! Jeżeli chcesz dołączyć do naszej kampanii i wspólnie z nami rozpocząć swoją przygodę z dietą wegetariańską wejdź na zostanwege.pl. Nie jesteś pewien czy to dobry pomysł? Poznaj opinie jednej z jego uczestniczek!

shutterstock_152375963

Witam! Akcja już zakończona aczkolwiek nie zamierzam rezygnować już nigdy z wegetarianizmu, Przede wszystkim dało mi to wiele do myślenia. Kiedyś nie tak często jadłam mięso, a właściwie tylko kurczaki, a z ryb łososie czy wędzone pstrągi, i to by było na tyle. I teraz zastanawiam się po co w ogóle mi to było. Zbędny składnik odżywiania. Wegetarianizm o wiele bardziej mi odpowiada. Czuję się świetnie – fizycznie jak i psychicznie. Sama świadomość, że nie krzywdzę zwierząt mnie zadowala, a co dopiero smak fantastycznych wegetariańskich potraw. Co więcej – coraz bliższy mi jest weganizm.

Prawie całkowicie zrezygnowałam z mleka, bez którego kiedyś nie potrafiłabym żyć, a teraz – teraz wolę roślinne, które nie dosyć, że zdrowsze to smaczniejsze. Spożywam zdecydowanie mniej nabiału, jajek itd. Uważam, że w dużej mierze sprzyja to mojemu samopoczuciu. Jestem zadowolona z siebie i cieszę się ogromnie z tej decyzji zmiany stylu życia. Uważam, że jest jedną z najlepszych jakie podjęłam. Mam mnóstwo pomysłów na dania, dużo energii do życia i po prostu radość z bycia wegetarianką.
Dziękuję ogromnie za tą akcję!
Pozdrawiam serdecznie,
Daria

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content