„Dziękuję za wspaniałą akcję!”

To już prawie 31 tysięcy osób, które przewinęło się przez naszą kampanię Zostań Wege na 30 dni! Każda z nich podjęła wyzwanie i spróbowała diety wegetariańskiej przez 30 dni. Dzięki nam, mogli liczyć na codzienny newsletter z przepisami, poradami praktycznymi, ciekawostkami i informacjami na temat diety bezmięsnej i komponowania posiłków. Wegetarianizm jeszcze nigdy nie był tak prosty! Nie wierzysz? Przeczytaj kilka opinii naszych ostatnich uczestników.

shutterstock_157760804

Na początku wielkie brawa za pomysł na taką akcję! :) Oby było takich więcej, ponieważ nasze społeczeństwo jest moim zdaniem pod względem diety bardzo zacofane i powinno się to zmieniać. W Polsce niestety nie ma tak wielu produktów typowo wegańskich jak w innych krajach. Pod względem cen też nie jest rewelacyjnie. No i niestety wielu Polaków nie wyobraża sobie życia bez mięsa a co dopiero powiedzieć bez nabiału. Jeszcze niedawno i ja zaliczałam się do takich osób. Jednak do zmian zmotywowała mnie chęć poprawy stanu zdrowia, ponieważ praktycznie nie posiadałam odporności, bardzo łatwo łapałam choroby no i miałam parę kilo za dużo. (…)
Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą akcję, która pokazuje że weganizm nie musi być nudny i monotonny, z pewnością będę czasem korzystać z przepisów z maili :)
Pozdrawiam
Kasia
Witam! Akcja już zakończona aczkolwiek nie zamierzam rezygnować już nigdy z wegetarianizmu, Przede wszystkim dało mi to wiele do myślenia. Kiedyś nie tak często jadłam mięso, a właściwie tylko kurczaki, a z ryb łososie czy wędzone pstrągi, i to by było na tyle. I teraz zastanawiam się po co w ogóle mi to było. Zbędny składnik odżywiania. Wegetarianizm o wiele bardziej mi odpowiada. Czuję się świetnie – fizycznie jak i psychicznie. Sama świadomość, że nie krzywdzę zwierząt mnie zadowala, a co dopiero smak fantastycznych wegetariańskich potraw. Co więcej – coraz bliższy mi jest weganizm. Prawie całkowicie zrezygnowałam z mleka, bez którego kiedyś nie potrafiłabym żyć, a teraz – teraz wolę roślinne, które nie dosyć, że zdrowsze to smaczniejsze. Spożywam zdecydowanie mniej nabiału, jajek itd. Uważam, że w dużej mierze sprzyja to mojemu samopoczuciu. Jestem zadowolona z siebie i cieszę się ogromnie z tej decyzji zmiany stylu życia. Uważam, że jest jedną z najlepszych jakie podjęłam. Mam mnóstwo pomysłów na dania, dużo energii do życia i po prostu radość z bycia wegetarianką.
Dziękuję ogromnie za tą akcję!
Pozdrawiam serdecznie,
Daria
Chciałabym podzielić się moimi wrażeniami z akcji. Cała idea newslettera bardzo mi się podoba, uważam, że jako darmowe źródło wiedzy sprawdza się świetnie. (…) Dziękuję za newsletter. Bardzo mi się podobał, zwłaszcza dział Praktyka czyni mistrza. Nie korzystałam z przepisów, ponieważ wydawały mi się często zbyt proste, niemniej nie o nie chodziło mi najbardziej. Dział z informacjami o diecie wegetariańskiej był bardzo rzetelny i interesujący (duży plus za pierwsze kilka dni, kiedy omawiane były różne witaminy).
Pozdrawiam i dziękuję za ciekawe informacje.
Małgorzata Szymańska
Właśnie stuknął ostatni dzień mojej akcji. jak pewnie wielu, szukałam już od dłuższego czasu jakiegoś bodźca, zachęty w stronę vege. ostatnio zaczęłam dużo czytać i natknęłam się na Vive i wyzwanie 30dni. .. nic lepszego nie mogłabym przedsięwziąć, żeby przekonać się ze nie potrzebuję mięsa do szczęścia :) nie potrzebuje i nie boje się go nie jeść… dzięki wam wiem gdzie szukać protein. przez ostatnie tygodnie zakochałam się w kaszy jaglanej, mleku z owsa, burakach, avocado i soczewicy.  dodaliście mi odwagi w moim postanowieniu i daliście mocne argumenty by trwać przy swoim
… nawet w okresie ciąży… pozdrawiam gorąco i dziękuję.
Alicja
Serdecznie dziękuję za program zostań Vege, jest super i strasznie ułatwia mi organizowanie sobie diety.
Dziękuję bardzo,
Agata
Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą akcję, która pokazuje że weganizm nie musi być nudny i monotonny, z pewnością będę czasem korzystać z przepisów z maili :)
Pozdrawiam
Kasia

Przyznam, że akcja „Zostań wege na 30 dni” bardzo mi się spodobała. Mimo iż uważałam, że mój zasób wiadomości na temat żywienia jest dość duży dowiedziałam się masy nowości (nie tylko z dziedziny kulinarnej). Nie jestem weganką, wciąż od czasu do czasu sięgam po produkty nabiałowe lecz zupełnie zrezygnowałam z mleka krowiego a po sery czy jaja sięgam bardzo, bardzo sporadycznie. Mięsa nie jem już od długiego czasu. Dzięki tej akcji urozmaiciłam nieco moje potrawy i próbowałam tak układać swój jadłospis aby spożywać codziennie produkty ze wszystkich grup. (…)

Dziękuję za wiele ciekawych inspiracji :-)
Aneta
Dziękuję za akcje „Zostań wege na 30 dni”!  Bardzo dużo nowych, fajnych przepisów! I super ciekawostki na temat zwierząt!
Pozdrawiam, Patrycja
Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content