„Dziękuję ogromnie za tą akcję!”

Zostać wege na 30 dni? Nic prostszego! Dzięki naszej akcji codziennie, przez kolejny 30 dni otrzymasz na swoją pocztę bezpłatne porady dotyczące komponowania diety bezmięsnej. Wystarczy się zapisać!

a

Witam! Akcja już zakończona aczkolwiek nie zamierzam rezygnować już nigdy z wegetarianizmu, Przede wszystkim dało mi to wiele do myślenia. Kiedyś nie tak często jadłam mięso, a właściwie tylko kurczaki, a z ryb łososie czy wędzone pstrągi, i to by było na tyle. I teraz zastanawiam się po co w ogóle mi to było. Zbędny składnik odżywiania. Wegetarianizm o wiele bardziej mi odpowiada. Czuję się świetnie – fizycznie jak i psychicznie. Sama świadomość, że nie krzywdzę zwierząt mnie zadowala, a co dopiero smak fantastycznych wegetariańskich potraw. Co więcej – coraz bliższy mi jest weganizm. Prawie całkowicie zrezygnowałam z mleka, bez którego kiedyś nie potrafiłabym żyć, a teraz – teraz wolę roślinne, które nie dosyć, że zdrowsze to smaczniejsze. Spożywam zdecydowanie mniej nabiału, jajek itd.
Uważam, że w dużej mierze sprzyja to mojemu samopoczuciu. Jestem zadowolona z siebie i cieszę się ogromnie z tej decyzji zmiany stylu życia. Uważam, że jest jedną z najlepszych jakie podjęłam. Mam mnóstwo pomysłów na dania, dużo energii do życia i po prostu radość z bycia wegetarianką. Dziękuję ogromnie za tą akcję!

Pozdrawiam serdecznie,
Daria

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content