„Ten okres 30 dni na zawsze zmienił moje życie”

Zostać wege na 30 dni? Nic prostszego! Dzięki naszej akcji codziennie, przez kolejny 30 dni otrzymasz na swoją pocztę bezpłatne porady dotyczące komponowania diety bezmięsnej. Wystarczy się zapisać!

shutterstock_247682437

Nie wiesz czy warto? Zobacz co o naszej kampanii pisali jedni z uczestników.

Świetna akcja!Bardzo mi się podoba.Pomogła mi wejść na drogę wegetarianizmu.Myślałam o tym już wcześniejszej ale zupełnie nie wiedziałam jak się za to zabrać. Pomogliście zrobić mi pierwszy krok i za to bardzo dziękuję ;)Niech akcja trwa i trwa!;)

Dziękuję za otworzenie oczu na tak ważną sprawę. Ten okres 30 dni na zawsze zmienił moje życie. Założyłam bloga i promuje weganizm jak tylko mogę :)

Cudownie, że jesteście! Przystępując do tej akcji chciałam zyskać jak najwięcej argumentów za byciem wege, które mogę wykorzystać przy rozmowach z niewege i nauczyć się nowych przepisów.

Trochę za dużo było odnośników, czasem porządnie się „zagrzebałam”. Sama akcja – wspaniała i piękna- dziękuję! Podziwiam Wasze zaangażowanie na rzecz innych:*

Dziękuję bardzo za pomoc w zostaniu wegetarianką. Myślałam, że będzie trudniej, ale nie miałam z tym najmniejszego problem. Ciesze się że przeszłam na dietę wegetariańską, czuję się teraz o wiele lepiej. :)

Ja nie mam żadnych uwag natomiast chciałabym bardzo podziękować za Państwa akcję. Zawarte w mejlach informacje bardzo pomogły mi przejść na wegańską stronę życia :) Nareszcie mogę z czystym sumieniem powiedzieć – lubię zwierzęta. Dziękuję

Akcja mi się bardzo podobała, żałuję że nie trwa z pół roku. MOje uznanie znalazła rubryczka praktyka czyni mistrza. Znalazłam w niej dużo ciekawych informacji i porad

Bardzo fajna akcja. Ciekawe przepisy, z których chętnie będę korzystać. Nie podjęłam decyzji o całkowitym wykluczeniu mięsa,czy produktów zwierzęcych w ogóle, ale zdecydowanie ograniczam takie produkty, przypisy i ciekawostki z maili będą mi to ułatwiać.

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content