„Jestem wegetarianką i dobrze się z tym czuję”

To już ponad 55 tysięcy osób, które przewinęło się przez naszą kampanię Zostań Wege na 30 dni! Każda z nich podjęła wyzwanie i spróbowała diety wegetariańskiej przez 30 dni. Dzięki nam, mogli liczyć na codzienny newsletter z przepisami, poradami praktycznymi, ciekawostkami i informacjami na temat diety bezmięsnej i komponowania posiłków. Wegetarianizm jeszcze nigdy nie był tak prosty! Nie wierzysz? Sprawdź opinię jednej z uczestniczek!

shutterstock_210349990

Piszę do Was, ponieważ cieszę się że dzięki wam mogłam wiele dowiedzieć się na temat diety wegetariańskiej. Właściwie to spadliście mi z nieba. Może 2 tygodnie przed napływem listów o diecie, zaczęłam zadawać sobie pytanie czym różni się cierpienie psa którego kocham od cierpienia świni którą jem?

I poczułam się wówczas osamotniona i zagubiona, ponieważ nie znam nikogo kto stosuje taką dietę. Zaczęłam szukać informacji w internecie. I wtedy pojawiliście się WY!!

Aktualnie jestem wegetarianką i dobrze się z tym czuję. Co więcej… poznaję swoje możliwości w kuchni i wypróbowuję niezliczoną ilość przepisów.

Halina

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content