„Świetna akcja! Pomogła mi wejść na drogę wegetarianizmu”

To już prawie 60 tysięcy osób, które przewinęło się przez naszą kampanię Zostań Wege na 30 dni! Każda z nich podjęła wyzwanie i spróbowała diety wegetariańskiej przez 30 dni. Dzięki nam, mogli liczyć na codzienny newsletter z przepisami, poradami praktycznymi, ciekawostkami i informacjami na temat diety bezmięsnej i komponowania posiłków.

shutterstock_349712897

Wegetarianizm jeszcze nigdy nie był tak prosty! Nie wierzysz? Sprawdź opinię naszych ostatnich uczestników!

Cudownie, że jesteście! Przystępując do tej akcji chciałam zyskać jak najwięcej argumentów za byciem wege, które mogę wykorzystać przy rozmowach z niewege i nauczyć się nowych przepisów. Trochę zabrakło mi informacji o zdrowotnych aspektach.

Akcja mi się bardzo podobała, żałuję że nie trwa z pół roku. Moje uznanie znalazła rubryczka praktyka czyni mistrza. Znalazłam w niej dużo ciekawych informacji i porad

Ja nie mam żadnych uwag natomiast chciałabym bardzo podziękować za Państwa akcję. Zawarte w mejlach informacje bardzo pomogły mi przejść na wegańską stronę życia :) Nareszcie mogę z czystym sumieniem powiedzieć – lubię zwierzęta. Dziękuję.

Bardzo fajna akcja. Ciekawe przepisy, z których chętnie będę korzystać. Nie podjęłam decyzji o całkowitym wykluczeniu mięsa,czy produktów zwierzęcych w ogóle, ale zdecydowanie ograniczam takie produkty, przypisy i ciekawostki z maili będą mi to ułatwiać.

Akcja mi się bardzo podobała, żałuję że nie trwa z pół roku. Moje uznanie znalazła rubryczka praktyka czyni mistrza. Znalazłam w niej dużo ciekawych informacji i porad

Dziękuję bardzo za pomoc w zostaniu wegetarianką. Myślałam, że będzie trudniej, ale nie miałam z tym najmniejszego problem. Ciesze się że przeszłam na dietę wegetariańską, czuję się teraz o wiele lepiej. :)

Świetna akcja! Bardzo mi się podoba. Pomogła mi wejść na drogę wegetarianizmu.Myślałam o tym już wcześniej ale zupełnie nie wiedzialam jak się za to zabrać.Pomogliście zrobić mi pierwszy krok i za to bardzo dziękuję ;) Niech akcja trwa i trwa!;)

Dziękuję za otworzenie oczu na tak ważną sprawę. Ten okres 30 dni na zawsze zmieni moje życie. Założyłam bloga i promuje weganizm jak tylko mogę :)

Żałuję, że nie poświęciłam się w pełni tej akcji (brak czasu, teściowa, która właśnie teraz podarowała mi „górę mięsa”) jednak jestem wdzięczna za tę akcję, zachowam sobie maile i jak już będę gotowa to spróbuję jeszcze raz. Dziękuję :)

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shares