„Nowoczesne” fermy przemysłowe – szokujące nagranie!

Na blogu Mercy of Animals pojawiło się nagranie zarejestrowane ukrytą kamera na terenie jednej z ferm przemysłowych należących do producenta Hormel. Wykorzystuje on najnowocześniejsza technologię, która pozwala na zabijanie ponad 1300 świń na godzinę.

w

Dzięki temu, producent jest w stanie jeszcze bardziej zwiększyć swoje zyski. Oczywiście – kosztem zwierząt. Rachunek jest prosty – im więcej zwierząt zabije, tym więcej zarobię. To ponura prawda stojąca za każdym przemysłem wykorzystującym zwierzęta.

Tak szybka linia ubojowa ma jednak swoje skutki uboczne. Pracownicy nie są w stanie w takim tempie utrzymać porządku. Wszystko to prowadzi do jeszcze większego stresu i cierpienia u zwierząt. Poniższy film ukazuje brutalne realia współczesnego przemysłu – ranne i brudne zwierzęta walczące o życie w rzeźni. Pracownicy próbując zmusić je do uległości biją i przeciągają na siłę wrzucając do zbiorników z wrzątkiem.

Myślisz, że to wyjątek? Że takie sceny mogą odbywać się tylko w USA, a w Polsce podobna sytuacja nie mogłaby mieć miejsca? Mylisz się! Poniższe nagranie zarejestrowano na jednej z polskich ferm!

Nie odwracaj wzroku! Możesz aktywnie działać na rzecz lepszego jutra dla zwierząt. Fermy przemysłowe funkcjonują tylko dlatego, że ktoś chce kupować i jeść mięso. Możesz zbojkotować ten system! To działa.

Źródło: http://www.mfablog.org/secret-video-exposes-high-speed-torture-in

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content