„Zrobiłam ostatnio badania morfologii krwi i wyniki są bardzo dobre”

Jak to jest przejść na dietę wegetariańską? Przeczytajcie komentarz naszej kolejnej uczestniczki programu Zostań wege na 30 dni! Dzięki niej już ponad 60 tysiący osób spróbowało diety bez mięsnej! Zapewniamy codzienną porcję informacji praktycznych, przepisów, ciekawostek zdrowotnych i nie tylko. Wystarczy, że dopiszesz swój e-mail do naszej kampanii na zostanwege.pl.

shutterstock_267497834

Witam, nie jem mięsa od 13.01.2016 roku – dzięki Waszej akcji „ZOSTAŃ VEGE NA 30 DNI”. Jestem z siebie bardzo zadowolona. Zrobiłam ostatnio badania morfologii krwi i wyniki są bardzo dobre.

Problemem są moi bliscy- niestety. Jestem jedyną osobą, która nie je mięsa w rodzinie i jak na razie wzbudzam sensację, zdziwienie i słyszę dziwne komentarze. Święta były pod tym względem trudne. Byłoby mi łatwiej, gdyby ktoś jeszcze z rodziny przestał jeść mięso.

Bardzo mocno utwierdzają mnie w przekonaniu o mojej racji udostępniane przez Państwa drastyczne filmy. Ludzie nie chcą ich oglądać, bo jak twierdzą są zbyt wrażliwi, ale nie przeszkadza im ta wrażliwość w jedzeniu mięsa. Czasami mam wrażenie, że ludzie jedząc mięso w ogóle nie myślą o tym, że to z zabitego zwierzaka. Niektórzy twierdzą, że zwierzęta po to się rodzą, żeby je zabić i zjeść. Przeraża mnie to.

Pozdrawiam
Beata

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content