„Super akcja. Dziękuję wszystkim!”

Zastanawiasz się jak zdrowo i bezpiecznie przejść na wegetarianizm? Skorzystaj z naszej kampanii Zostań Wege na 30 dni! Dzięki nam otrzymasz mnóstwo przydatnych informacji na temat diety bezmięsnej – porady praktyczne, linki, przepisy i nie tylko! Zobacz co o naszej akcji pisze jedna z byłych uczestniczek.

shutterstock_53420056

Dziękuje Wam, za akcję zostań vege na 30 dni. Super akcja, super dograna.
Czy w 100% stosowałam wegańską dietę? Nie, szczerze się przyznaję, ze nie w 100%. Zaczęłam jednak bardzo zwracać uwagę na to co jem. W mojej diecie królowały warzywa i owoce. Ciekawe przepisy znajdowałam na wegańskich, wegetariańskich blogach.

Trudno tak od razu odrzucić wszystkie produkty, które spożywałam przez 19lat… (ale nie niemożliwe). Około 3 lata temu zaczęłam jeść coraz mniej mięsa, które zastępowałam innymi białkowymi produktami. Dlatego też moja dieta stała się prawie wegetariańska, a odkąd wzięłam udział w Waszej akcji moja dieta stała się prawie wegańska. Prawie, bo ciężko było mi odrzucić produkty nabiałowe, jaja. Jednak wybierając  jaja, bardzo zwracałam uwagę na to jakie to jaja, skąd pochodzą.

Wielkim plusem tego (i jestem Wam na prawdę wdzięczna) jest to, iż stan mojej skóry i włosów bardzo poprawił się (i to bez konieczności stosowania leków). Extra, że można było prosić o porady dietetyka. Extra były artykuły 'praktyka czyni mistrza’ i inne porady, linki.

Jeszcze do bycie 100% weganką trochę mi brakuje, ale jestem na dobrej drodze:)
DZIĘKUJE WSZYSTKIM!

Paula

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content