„Kolejnym etapem będzie weganizm”

Już prawie 40 tys. osób dołączyło do naszej kampanii Zostań wege na 30 dni! Dzięki niej, codziennie przez kolejne 30 dni będziesz otrzymywać niezbędne informacje na temat komponowania diety bezmięsnej. Zastanawiasz się czy warto? Przeczytaj opinię jednej z naszych ostatnich uczestniczek!

shutterstock_216995659

Szanowni organizatorzy akcji zostań vege na 30 dni

Chciałabym się podzielić moimi wrażeniami po akcji zostań vege na 30 dni. Od 2 tygodni nie jem mięsa i nawet nie mam ochoty na plasterek szynki czy kotleta. Nie sadziłam, ze mój organizm bez żadnych sprzeciwów przyjmie zmianę diety. Wręcz przeciwnie, czuje się lżej fizycznie, bo dieta pobudziła prace jelit, ale również i psychicznie , bo wiem, ze nie przykładam  reki do śmierci zwierząt.

Nie powiem, że jest łatwo, bo muszę uczyć się robienia innych niż dotychczas zakupów, i  przygotowywania posiłków. Ale mam nadzieje, ze po jakimś czasie dojdę do wprawy. (…)

Cześć mojej  rodziny również próbuje nowych potraw i jest zadowolona. Jedna z nich przestała się uskarżać na zgagę.
Kolejnym etapem będzie dla mnie przejście na dietę wegańska. Na razie staram się ograniczać produkty mleczne, ale muszę się przyznać, ze najtrudniej mi będzie zrezygnować z twarogu, jogurtu (…).

Chciałam podziękować za organizowanie akcji, których celem jest dobro zwierząt. Całym serem jestem z wami.

Z wyrazami szacunku
Joanna

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content