„Kiedyś nie wyobrażałam sobie życia bez mięsa”

Cały czas możecie dołączać do naszej kampanii „Zostań wege na 30 dni!”. Dzięki niej codziennie, przez kolejne 30 dni, będziecie otrzymywać maile pełne przepisów, porad praktycznych i ciekawostek związanych z dietą wegetariańską.

shutterstock_266997497

Dowiecie się jak zdrowo i bezpiecznie ułożyć bezmięsny jadłospis, gdzie szukać witamin i minerałów, napiszemy o najczęściej powtarzanych mitach i podeślemy Wam garść przydatnych linków.

Przeczytajcie co do powiedzenia o naszej akcji miała jedna z jej uczestniczek!

Chciałam Wam podziękować za wspaniałą akcję. Kiedyś nie wyobrażałam sobie życia bez mięsa – teraz nie wyobrażam sobie ponownego spożywania zwłok. Przeczytałam książki i obejrzałam filmy o przemyśle przemysłowym. To skłoniło mnie nie tylko do odrzucenia mięsa, ale i odrzucenia nabiału, co udało się w 80%, ale liczę, że z czasem mi się uda:) Jakie są efekty diety?

Czuję się lekko, nie jem paskudnych słodyczy. Jem dużo więcej nasion i orzechów oraz warzyw strączkowych – poprawiła mi się cera, stwardniały paznokcie (miałam wiecznie łamliwe) i stan skóry się poprawił. Czuję się lepszym, bardziej empatycznym człowiekiem.

Dziękuję, raz jeszcze!

Kasia

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content