„Zaczęłam rozumieć i wierzyć w etykę nie jedzenia mięsa”

Cały czas możecie dołączać do naszej kampanii „Zostań wege na 30 dni!”. Dzięki niej codziennie, przez kolejne 30 dni, będziecie otrzymywać maile pełne przepisów, porad praktycznych i ciekawostek związanych z dietą wegetariańską.

shutterstock_403832023

Poniżej publikujemy opinie uczestników naszej akcji.

Wspaniała akcja! Jestem zachwycona! Dawno już chciałam to zrobić, ale teraz to był prawdziwy impuls i motywator i wiem, że już nie zejdę z właściwej drogi:) dziękuję!

Bardzo mi się podoba ta akcja, łagodnie, ale konkretnie namawia do życia wege :) Myślę jednak, że w zwierzofaktach można by umieścić więcej mocniejszych materiałów, bo niektóre historie były nieistotne.

Dzięki Wam zrozumiałam, że to proste, miłe i przyjemnie. Jestem wegetarianką już ciut ponad 30 dni i będę dalej. Powodzenia w akcji! Dziękuję :)

Zaczęłam rozumieć i wierzyć w etykę nie jedzenia mięsa a przynajmniej ograniczenia (taki utylitaryzm). Chciałabym dalej nie jeść mięsa (czuje się bardzo dobrze) ale nie wiem czy będę w pełni to realizować; na pewno uzyskałam większą świadomość tego co jem

Zanim zapisałam się do akcji byłam już w 90% wegetarianką, podczas akcji zdecydowała się na weganizm, który już wdrożyłam w życie. Rubryka „polecam” znacznie wzbogaciła moją wiedzę odnośnie weganizmu, szkodliwości nabiału,cierpieniu zwierząt i środowiska.

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content