„Podczas akcji zdecydowała się na weganizm”

Zostać wege na 30 dni? Nic prostszego! Dzięki naszej akcji codziennie, przez kolejny 30 dni otrzymasz na swoją pocztę bezpłatne porady dotyczące komponowania diety bezmięsnej. Wystarczy się zapisać! Poniżej publikujemy komentarze uczestników naszej kampanii.

shutterstock_366957596

Zanim zapisałam się do akcji byłam już w 90% wegetarianką, podczas akcji zdecydowała się na weganizm, który już wdrożyłam w życie. Rubryka „polecam” znacznie wzbogaciła moją wiedzę odnośnie weganizmu, szkodliwości nabiału,cierpieniu zwierząt i środowiska.

Żałuję, że nie poświęciłam się w pełni tej akcji (brak czasu, teściowa, która właśnie teraz podarowała mi „górę mięsa”) jednak jestem wdzięczna za tę akcję, zachowam sobie maile i jak już będę gotowa to spróbuję jeszcze raz. Dziękuję :)

Bardzo dziękuję za tę akcję, chociaż nie udało mi się w pełni przejść na wegetarianizm, to będę usilnie próbować, a codzienny przypominacz jest bardzo pomocny. Z kolei akcje stanowią bodziec motywacyjny. Przy okazji okazało się, kto ze znajomych jest vege.

Byłam wegetarianką przez 10 lat, kiedy byłam panienką. Niestety pod presją otoczenia wróciłam do diety tradycyjnej, chociaż zawsze ograniczałam mięso. W tej chwili gotuję dla 4-osobowej rodziny i zaczęłam gotować obiady wegańskie.

Sądzę, że ta akcja to bardzo dobry pomysł, zachęcający do wypróbowania diety wegetariańskiej/wegańskiej. Dużo pomagają Wasze przepisy. Myślę, że przydałoby się jeszcze więcej informacji o uczuciach zwierząt i o ich wrażliwości. Dziękuję

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content