„Humanitarny” ubój nie istnieje! Zobacz video!

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że zwierzęta na fermach przemysłowych traktowane są jak towar. Wiemy, że masowe hodowle są niebezpieczne dla środowiska, a mięso faszerowane antybiotykami jest groźne dla zdrowia. Ale co z „humanitarnym” ubojem zwierząt?

shutterstock_363237860

Wiele firm, próbując zwabić klientów, powołuje się na hasła humanitarnego traktowania i zabijania zwierząt. Część z nich dopuszcza się kłamstw pisząc o ekologicznych jajkach i umieszczając na opakowaniu kury biegające po łące, podczas gdy wewnątrz znajdują się jajka z symbolem 3 – te pochodzące z chowu klatkowego.

Nie ma nic humanitarnego w wywożeniu do rzeźni zwierząt, które w naturalnych warunkach mogłyby przeżyć kolejne kilka lat.

Zwierzęta hodowlane są tak samo wrażliwe i tak samo pragną żyć jak nasi domowi pupile. Nigdy nie dopuścilibyśmy do „humanitarnej” fermy psów, na końcu której znajduje się rzeźnia.

Co oznacza „humanitarny” ubój według przemysłu mięsnego? Zobaczcie sami. Poniżej znajdziecie nagranie, które z ukrycia zarejestrowali aktywiści w zakładzie Foster Farms. Firmy, która oznakowuje swoje produkty certyfikatem „humanitarne”, przyznanym przez American Humane Association.

Nie musisz się na to zgadzać. Zostań wege!

Źródło: http://www.mercyforanimals.org/heres-the-reason-humane-meat-is-bullsht

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content