Aktywiści ratują setki kur z przemysłowej hodowli! Zobacz film

Aktywiści pro zwierzęcy wielokrotnie dokumentowali horror przemysłowej hodowli kurczaków. Tysiące zwierząt stłoczonych w klatkach, narażonych na stres i akty kanibalizmu. Brak dostępu do światła, zwyrodnienia stawów, przedwczesna śmierć.

shutterstock_223061617

Celem producentów nie jest dobro zwierząt, a pozyskanie jak największej ilości jaj. „Zużyte” zwierzęta są usuwane. Nawet kury pochodzące z chowu ściółkowego zmuszone są do życia w ogromnym tłoku, be możliwości realizacji swoich podstawowych potrzeb biologicznych. Wbrew obiegowej opinii, kury to nie głupie, kierowane wyłącznie instynktem zwierzęta.

Nauka dopiero odsłania nam mechanizmy poznawcze tych niezwykłych zwierząt!

Z horroru przemysłowej hodowli, aktywiści Edgar Mission uratowali w ostatnim czasie setki kurczaków! Wywieźli ich z fermy, pokazali prawdziwy świat i postarali się o najlepszą możliwą opiekę weterynaryjną. Zobaczcie sami:

Operation Red Hen from Edgar’s Mission Farm Sanctuary on Vimeo.

Dla wielu zwierząt był to pierwszy w życiu kontakt ze świeżym powietrzem i prawdziwą ziemią. Wszystkie one mają szansę na nowy dom, nikt już nie będzie wykorzystywał ich do „produkcji” jaj, każde z nich będzie mogło w spokoju dożyć naturalnej śmierci.

Nie wspieraj procederu masowej hodowli, dołącz do nas na Zostań Wege!

Źródło: http://www.onegreenplanet.org/news/undercover-investigation-shows-egg-laying-hens-in-factory-farm/

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shares
Skip to content