Bicie i przemoc – nagranie aktywistów z fermy mlecznej!

Według najnowszego raportu, ponad 20% ferm mlecznych w Kolumbii Brytyjskiej nie spełnia przepisów związanych z dobrostanem zwierząt.

cactusacresholsteinsgeneralfacility03kfedit-2-2

Według inspektorów, krowy w badanych gospodarstwach mlecznych były ranne, panował zbyt duży tłok, nie podawano im leków przeciwbólowych, zwierzęta leżały na gołym betonie, zaniedbane i brudne.

Aktywiście już w 2014 roku zarejestrowali ukrytą kamerą rzeczywistość jednej z ferm mlecznych w Kanadzie. Widzimy na niej pracowników, którzy dopuszczają się wobec zwierząt sadystycznych praktyk, włączając w to bicie i kopanie.

Krowy na fermach mlecznych traktowane są jako źródło zysku. Producenci zmuszani są do cięcia kosztów i maksymalizowania dochodów – zawsze kosztem zwierząt.

Naturalna długość życia krów wynosi ponad 15 lat. Producenci sprzedają swoje krowy na ubój po zaledwie 2,5 latach, kiedy dalsze trzymanie zwierzęcia przestaje im się opłacać. Cielaki trafiają na rzeź jeszcze wcześniej!

Dołącz do milionów ludzi, którzy zbojkotowali ten okrutny przemysł. Dołącz do naszej kampanii i spróbuj zostać wege na 30 dni!

Źródło: http://www.mercyforanimals.org/busted-one-in-four-bc-dairy-farms-violates

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content