Pierwsze atrakcje Tygodnia Wegetarianizmu 2012

Poniżej publikujemy pierwsze zapowiedzi nadchodzących, w ramach Tygodnia Wegetarianizmu, imprez przygotowanych przez naszą Fundację. Odwiedzajcie naszego bloga i strony na FaceBooku regularnie – już wkrótce dalsze szczegóły! Zapraszamy również do dołączenia do imprezy na FB – tutaj.

Jak było na Tygodniu Wegetarianizmu rok temu? Tutaj obejrzycie część wykładów zarejestrowanych podczas poprzedniej edycji naszej imprezy. Wykłady zdrowotne, etyczne, imprezy kulinarne, happening, pokazy filmowe i wyjątkowa gala magazynu Vege – to wszystko już w maju (7-13). Zapraszamy!

o
7.05.2012
HAPPENING

Będzie głośno, będzie kolorowo! Szczegóły wkrótce.

8.05.2012 POKAZ FILMU
Szczegóły wkrótce.

9.05.2012 WYKŁAD
ZDROWIE NIE W PIGUŁCE czyli czy dieta może być tak skuteczna jak lekarstwa? |  Mgr Małgorzata Desmond (ukończyła Medycynę Żywienia na University of West London  w Wielkiej Brytanii, studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz kurs Epidemiologii Żywienia w Imperial College London oraz kurs zdrowia publicznego w Harvard School of Public Health)

10.05.2012 WYKŁAD
POMÓŻ SWOIM MALUSZKOM DBAĆ O ZDROWE SERDUSZKO czyli jak sposób żywienia w dzieciństwie wpływa na ryzyko chorób cywilizacyjnych w przyszłości | Jakub Sobiecki (dietetyk z Instytutu Happymore)

11.05.2012 WYKŁAD ETYCZNY i GALA
W piątek zapraszamy na wykład etyczny (szczegóły wkrótce) i GALĘ MAGAZYNU VEGE. Impreza odbędzie się w Traffic Clubie w Warszawie na ul. Brackiej 25. Start godz. 17.00. Galę poprowadzi Michał Piróg. Więcej szczegółów tutaj.

12.05.2012 ZAWODY KULINARNE
COOKING CLASH – coroczne zawody kulinarne! Dodatkowo konkursy i atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów! Szczegóły wkrótce

13.05.2012 KULINARNYCH DOZNAŃ CIĄG DALSZY
CIASTO W MIASTO – zapraszamy na imprezę, na której każdy będziecie miało okazję skosztować najróżniejszych ciast, ciasteczek, tortów, pralinek… Do wyboru, do koloru! Wszystko w 100% roślinne!

Facebook Comments

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. ANDREJ pisze:

    SUPER!!!

Shares
Skip to content