„Czuję się świetnie i nie myślę o powrocie do tradycyjnej diety”

Nasza akcja Zostań Wege na 30 Dni wciąż trwa! Już niemal 30 tys. osób wzięło udział w naszej kampanii. Dzięki niej macie szansę codziennie otrzymywać darmowy newsletter pełen przepisów, ciekawostek i porad praktycznych dzięki, którym wegetarianizm stanie się prosty jak nigdy przedtem!

shutterstock_126189782

Szanowna Redakcjo,

Postanowiłam napisać do Was kilka słów, a przede wszystkim podziękować za akcję Zostań Wege na 30 dni! Właściwie zmianę diety wprowadziłam z dnia na dzień – szukając w internecie informacji na temat wegetarianizmu trafiłam na Waszą stronę. Postanowiłam się zapisać, spróbować. Na początku nie było lekko, ale codzienne maile z poradami, przepisami i ciekawostkami przypominały mi dlaczego to robię, z dnia na dzień było coraz łatwiej.
.
30 dni minęło, a ja byłam z siebie bardzo dumna, nie tylko dlatego, że nie jadłam przez ten czas mięsa, ale również zwiększyłam swoją świadomość na temat traktowania zwierząt w hodowlach, zastosowania różnych produktów odzwierzęcych (byłam w szoku, kiedy odkryłam, że w moich ulubionych jogurtach owocowych znajduje się żelatyna) oraz zdrowego i racjonalnego żywienia.
.
Minęło już 6 miesięcy od kiedy zostałam wegetarianką, czuję się świetnie i nie myślę o powrocie do diety „tradycyjnej”. Bardzo się cieszę, że uświadomiliście mnie i mnóstwo innych osób i mam nadzieję, że będzie Nas coraz więcej!
.
Pozdrawiam serdecznie,
Paulina
Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content