„Byłoby fajnie gdyby można było na stałe dostawać takie maile”

Akcja Zostań wege na 30 dni! trwa nadal! Jeżeli chcesz dołączyć do naszej kampanii i wspólnie z nami rozpocząć swoją przygodę z dietą wegetariańską wejdź na zostanwege.pl.shutterstock_142550050

Nie jesteś pewien czy to dobry pomysł? Przeczytaj najnowsze opinie dotychczasowych uczestników!

Bardzo dziękuję za wsparcie! Od dawna wiedziałam, że dieta wegańska jest bardziej pożyteczna i zdrowsza, ale dopiero teraz zyskałam motywację, by w niej trwać. :)

 

Dal mnie weganki(bez glutenowo-sojowej) oprócz informacji o witaminach i składnikach nie było nic z czego mogłam skorzystać, natomiast mąż jest lakto-wegetarianinem i przepisy która były zamieszczone bardzo mu smakowały.

 

Podoba mi się równowaga między argumentami za byciem vege (zdrowie, pozytywne strony) i argumentami przeciw jedzeniu mięsa (prawa zwierząt). Mnie do wegetarianizmu skłoniło to drugie, ale myślę że nacisk tylko na to często odstrasza ludzi. Dzięki wielkie!

 

Świetna akcja – oby jak najwięcej takich :)

 

Maile sa super :) naprawde! nawet nie wymagają większych zmian. Byłoby fajnie gdyby można było na stałe dostawać takie maile, nie tylko przez 30 dni :)))

 

Ogólnie super akcja!:) Dużo dało mi do myślenia i zmieniło moje myślenie na temat jedzenia:) Pozdrawiam serdecznie

 

'Zostan wege..’ to doskonały program, który w moim przypadku pomógł mi zgłębić się bardziej nie tylko w kwestie dotyczące zdrowego odżywiania, ale wzbudził moje zainteresowania dotyczące praw zwierzat i zainspirował do pozostania na bezmiesnej diecie!

 

Bardzo dobrze zorganizowana akcja,dostępna dla każdego,zachęcająca do spróbowania i kontynuowania

 

Więcej takich akcji ;)

 

brak uwag. Jestem bardzo zadowolona, ze zmiany diety, udało się to dzięki Państwu, DZIĘKUJĘ!!

 

Super , że uświadamiacie ludzi. Jesteście naprawdę baaardzo pomocni :) Pozdrawiam i dziękuję

 

Świetna akcja na którą trafiłam całkiem przypadkowo i od tego momentu wszystko nagle się zmieniło!Teraz jestem świadomym konsumentem,który kocha zwierzęta i ich nie zjada.Weganizm odmienił moje życie na zawsze :)

 

Pozytywna akcja,popieram i dziękuję za te 30 dni:),jestem świeżo wegetarianką, więc przydała mi się,jak najbardziej.

 

Akcja jest świetnie prowadzona i absolutnie nie żałuję przystąpienia do niej. Jako że już wcześniej stosowałam dietę wegetariańską, nie wniosła ona w moje życie radykalnej zmiany – ale pomogła usystematyzować wiedzę.

 

świetna akcja, oby dzięki niej było nas – wegetarian – coraz więcej. Wierzę, że tak się właśnie dzieje

 

Bardzo podoba mi się akcja, wypróbowałam kilka wegańskich przepisów, bo już od jakiegoś czasu myślę o całkowitym porzuceniu produktów odzwierzęcych. Wszystkie się udały i były przepyszne, więc pewnie powoli, małymi kroczkami się uda :) Baaardzo dziękuję!

 

Z przyjemnością otwierałam codziennie maila z cyklu „Zostań wege na 30 dni”. Powinniście zrobić wersję 365-dniową :) Pozdrawiam!

 

Bardzo mi się podobało , przekonałam także moją mamę i też jest wegetarianką . Super polecam ! :)

 

Dziękuję za pomoc przy wystartowaniu ze zmianą diety. Od dawna nosiłam się z zamiarem wykluczenia mięsa, jednak dopiero dzięki mailom udało się. Kolejnym wyzwaniem jest weganizm. Pozdrawiam.

 

Akcja świetna! A wegetarianizm pozostaje moim stylem życia. Dziękuję ;)

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content