„Takich kampanii powinno być więcej”

Cały czas możecie dołączać do naszej kampanii „Zostań wege na 30 dni!”. Dzięki niej codziennie, przez kolejne 30 dni, będziecie otrzymywać maile pełne przepisów, porad praktycznych i ciekawostek związanych z dietą wegetariańską.

shutterstock_394982293

Poniżej publikujemy opinie uczestników naszej akcji.

Absolutnie świetna inicjatywa, bardzo pomocna

Akcja jest świetna, a przepisy pyszne. Choć już przed przystąpieniem do akcji byłam wegetarianką dzięki niej w najbliższym czasie zamierzam stać weganką. Cudowne !!!

Bardzo cenna inicjatywa. Wiele się dowiedziałam i wzbogaciłam moją kuchnię o nowe przepisy.

Niektóre przepisy są dość pracochłonne lub skomplikowane- szczególnie,gdy ktoś nie ma czasu. Mimo wszystko znalazłam odpowiednie przepisy dla siebie, więc wielkiego problemu nie było, wspaniała akcja, dziękuje za bardzo przydatne maile, oby tak dalej!

Takich kampanii powinno być więcej, bo ludzie nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę wyrządzają zwierzętom.Weganizm to jest to co brakowało mi do pełni szczęścia i mam nadzieję też do uratowania zwierząt:) Dziękuję:)

Akcja jest dla mnie bardzo przydatna, dużo mi się rozjaśniło w głowie. Przeszkodą na wprowadzenie pełnej diety wegetariańskiej jest niestety rodzina. Ich również muszę przekonać. Pozdrawiam Paweł.

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shares
Skip to content