„Bardzo udana akcja”

Do naszej kampanii Zostań wege na 30 dni! dołączyło już ponad 65 tysiące osób! Spróbuj diety wegetariańskiej razem z nami! Pokażemy Ci jak krok po kroku ułożyć dietę bezmięsną, na co warto zwrócić uwagę, co warto przeczytać i gdzie szukać rzetelnych informacji. Zapraszamy na zostanwege.pl!

shutterstock_234738736

Nie wiesz czy to zadziała? Przeczytaj opinię ostatnich uczestników naszego programu!

Czasami brakowało większej ilości przepisów, natomiast duży plus za podawanie źródła przepisów! Wiele z tych blogów zapisałam do zakładek i przeglądam w poszukiwaniu inspiracji obiadowych :) Dziękuję Wam!

Bardzo udana akcja, która motywuje do stosowania zmian i uświadamia wiele rzeczy dotyczących wegetarianizmu i weganizmu.

JESTEŚCIE MEGA! :)

Niektóre przepisy są dość pracochłonne lub skomplikowane- szczególnie,gdy ktoś nie ma czasu. Mimo wszystko znalazłam odpowiednie przepisy dla siebie, więc wielkiego problemu nie było, wspaniała akcja, dziękuję za bardzo przydatne maile, oby tak dalej!

Dziękuję za odmienienie mojego życia na lepsze ❤

Jestem zachwycona akcją. Z ciekawością czytałam kolejne ciekawostki i przepisy. Mam nadzieję,ze dzięki Waszej akcji zmieni się świadomość niektórych osób nt.wegetariańskiej i wegańskiej diety.

Świetna akcja i bardzo dużo wiedzy dzięki niej uzyskałam, w szczególności o zwierzętach, co bardzo podniosło mój poziom świadomości! Uważam, że to bardzo ważne!

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content