„Dziękuję wam za ten super program”

Akcja Zostań wege na 30 dni trwa nadal! Jeżeli chcesz dołączyć do naszej kampanii i wspólnie z nami rozpocząć swoją przygodę z dietą wegetariańską wejdź na zostanwege.pl. Nie jesteś pewien czy to dobry pomysł? Poznaj opinie jednej z jego uczestniczek!

shutterstock_259284281

Witam serdecznie,

Chciałam podziękować i pochwalić super akcje „Zostań wege na 30 dni”. Moja przygoda z przejściem na wegetarianizm zaczęła się oficjalnie niedawno, a tak naprawdę już wcześniej kiedy zaczęłam o tym rozmyślać. Jeszcze wtedy nie miałam w swoim otoczeniu nikogo kto nie jadłby mięsa więc było mi trudno samej się przełamać, z czasem poznałam wspaniałe osoby, które pomagają zwierzętom i zarazem nie jedzą mięsa. Dużo o tym rozmawialiśmy, czułam się w końcu zrozumiana co dodało mi siły żeby zacząć szukać na ten temat więcej informacji i podejść do sprawy poważnie. Tak też natrafiłam na Waszą super akcje :)

Zapisałam się do programu i przez trzydzieści dni odbierałam mejle z informacjami, poradami i ciekawostkami. Nie przystąpiłam do programu z dniem pierwszego mejla, nie byłam jeszcze do końca gotowa. Na początek zapoznałam się z wszystkimi informacjami i to był mój pierwszy krok w stronę „światła” :) Postanowiłam, że stopniowo odstawie mięso i zaczęłam od tego którego jadłam najmniej a w między czasie próbowałam rożnych wege potraw. Obecnie mogę powiedzieć, że już od prawie dwóch miesięcy nie jem mięsa i naprawdę czuje się świetnie. Przede wszystkim żyje teraz w zgodzie ze sobą i swoim światopoglądem do tego czuje się o wiele lepiej, moje niedobory witamin nagle się wyrównały (ostatnimi miesiącami już desperacko brałam suplementy i nie było poprawy) jestem teraz o wiele
szczęśliwszym człowiekiem. Na tą chwilę mogę powiedzieć,że jestem początkującą wegetarianką ale nie wykluczone jest że pewnego dnia przejdę na weganizm :) Dziękuję wam za ten super program, polecam każdemu planującemu i nie planującemu żeby zapoznać się z nim i spróbować zmienić swoje życie :)

Pozdrawiam Agata

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content