„Bardzo dziękuję za 30 dni Waszych porad”

Zastanawiasz się jak zdrowo i bezpiecznie przejść na wegetarianizm? Skorzystaj z naszej kampanii Zostań Wege na 30 dni! Dzięki nam otrzymasz mnóstwo przydatnych informacji na temat diety bezmięsnej – porady praktyczne, linki, przepisy i nie tylko! Zobacz co o naszej akcji napisała jej ostatnia uczestniczka!

shutterstock_276898802

Chciałabym bardzo podziękować za 30 dni Waszych porad, to pierwszy i duży krok do zmieniania swojego stylu życia dla mnóstwa ludzi, którym brakuje wskazówek, jak zacząć :-) Chodzi tu o życie wielu zwierząt, a przekonywujący jest fakt, że do rzeźni trafiają nie tylko zwierzaki, które od urodzenia skazano na ten nędzny los. Faktem jest, że transportowane są tam zwierzęta zdrowe, przykładem mogą być konie, które znając jedynie spokojny żywot w stajni i życzliwych im ludzi, nagle trafiają do piekła – tylko dlatego, że przestały być dla właścicieli zyskiem i zabawką.

Wasz program dostarcza wiele naukowej wiedzy i motywacji cudownych ludzi, którzy są przykładem dobrego wpływu wegańskiego stylu życia. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam – Anastazja ;-)

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shares
Skip to content