5 uratowanych świnek, które dzisiaj cieszą się życiem

Dlaczego kochamy psy i koty, w tym samym czasie jedząc świnie i krowy? Dlaczego nie możemy zaopiekować się również zwierzętami wykorzystywanymi w hodowli? Nie możemy? Nic bardziej mylnego! Przedstawiamy Wam historię 5 uratowanych świnek, które dziś, wspólnie ze swoimi opiekunami walczą o lepsze jutro dla innych zwierząt.

Esther Pig Esther1

Uwielbia zabawy na śniegu, świetnie dogaduje się z pozostałymi domownikami – psami i kotami. Esther była dla swoich opiekunów prawdziwą inspiracją – dzięki niej stworzyli azyl dla zwierząt pod nazwą Esther Farm Sanctuary.

Kubuś PuchatekScreenshot-2015-04-20-12.54.56
Znalazł bezpieczny dom w azylu Edgar Mission w Australii. Z początku przerażony, dzisiaj czuje się w schronisku jak w domu! Uwielbia przytulanie i ciepłe koce.

CurlyScreenshot-2015-04-20-13.06.09
Została uratowana tuż przed planowanym ubojem. Na szczęście udało się ja wykupić na aukcji i wywieźć na Woodstock Farm Sanctuary. Dzisiaj jest bezpieczna i może w spokoju oddawać się zabawom ze swoim najlepszym przyjacielem – świnką Olive.

Lew TrockiLeon5
Na skutek wypadku, Lew doznał trwałego uszkodzenia tylnich wiązadeł i nie mógł się ruszać. Na szczęście uratowali go aktywiści Edgar Mission. Przygotowali dla niego specjalny wózek, dzięki któremu Lew może bez problemu przemieszczać się po całym azylu.

FionaScreenshot-2015-04-20-13.49.31
Przyszła na świat na fermie hodowlanej doznając tam wiele bólu i cierpienia – zarówno fizycznego jak i psychicznego. Udało jej się zapomnieć o tym wszystkim po kilku miesiącach pobytu w Woodstock Farm Sanctuary.

Źródło: http://www.onegreenplanet.org/animalsandnature/happy-rescued-pigs-on-instagram/

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content