Kulturystyka na roślinach

Czy można budować mięśnie na diecie wegańskiej? Czy da się trenować i osiągać sukcesy w sportach siłowych bez mięsa, jaj, mleka i wszelkich innych produktów odzwierzęcych w diecie? Przykład Dereka Tresiza wskazuje, że tak!

07

Derek jest jedną z czołowych postaci portalu veganbodybuilding.com. Od lat, we współpracy z Robertem Cheekem prowadzi jeden z największych portali internetowych na temat diety roślinnej i sportu.

Razem ze swoją żoną prowadzą również stronę http://www.veganmuscleandfitness.com/.Dlaczego Derek, startując w zwodach kulturystyki naturalnej, wybrał właśnie weganizm? Jak sam mówi:

Podczas gdy dla każdego sportowca odpowiedź będzie inna, to główne powody mające udowodnić, że jest to możliwe, dla których ja (i Ty być może też) uprawiam kulturystykę na diecie wegańskiej  są następujące: żeby uprawiać ukochany sport i jednocześnie odżywiać się wg zasad możliwie najzdrowszej diety oraz aby świecić przykładem w kwestii walki o prawa zwierząt.

Derek wyrzucił ze swojego menu mięso już w wieku 19 lat. Z kulturystyką jest związany od 10 lat, wcześniej trenował między innymi lekkoatletykę i sporty walki.

Na co dzień poświęca swój czas na wykłady, podróże i aktywizm pro zwierzęcy. Tak aby jak najlepiej promować dietę roślinną.

Wszystkie składniki odżywcze potrzebne do zbudowania równie dobrej sylwetki znajdziesz w diecie roślinnej, przy okazji zadbasz o swoje zdrowie! Udowadniają to codziennie czołowi sportowcy i znane twarze społeczności wegańskiej, Ty możesz robić to samo!

 

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shares
Skip to content