Korin Sutton – kulturystyka na roślinach!

Kulturystyka na diecie roślinnej? Poznajcie Korina Suttona z ekipy PlantBuilt. Ten zawodnik, już od lat udowadnia, że do budowania siły i masy mięśniowej nie potrzeba jeść mięsa. Można być zdrowym, silnym i dużym komponując swoją dietę wyłącznie na bazie roślin!

IMG_0918a

Dlaczego dieta wegańska? Jak sam mówi:

Zacząłem od pescowegetarianizmu. Wiedziałem, że taka stopniowa zmiana będzie łatwiejsza do osiągnięcia. Przez dwa lata pescowegetarianizmu, szukałem wszelkich informacji na temat tego, jak pozostać zdrowym i utrzymać osiągnięte przyrosty, opierając się na diecie roślinnej. Brak wystarczającej wiedzy powoduje, że ludzie którzy raptownie przeszli na weganizm, z powodu niedostatecznego odżywienia, nie są w stanie osiągnąć sukcesu i rezygnują. Edukacja to jest to, inwestuj swój czas w czytanie książek o zdrowiu i fitnesie. Przede wszystkim o stylu życia związanym z byciem na diecie roślinnej. Szukaj reportaży, stron internetowych, magazynów dotyczących weganizmu. Im więcej zgromadzisz wiedzy na ten temat, tym będziesz zdrowszy i lepiej odżywiony.(…) Stosowanie diety roślinnej sprawiło, że jestem w życiowej formie i nie zamierzam więcej przykładać się do zabijania zwierząt.

Korina możecie też śledzić na bieżąco na jego profilu na Instagramie!

Found a new place to eat @offerdahlspalmetto I loved this healthy Quinoa w/ Double @gardein chicken

Post udostępniony przez Korin Sutton (@korinsutton)

Jak wygląda przykładowy posiłek kulturysty na diecie roślinnej? Korin rano przygotowuje sobie owsiankę z masłem orzechowym i olejem lnianym. Całość uzupełnia odżywką białkową na bazie ryżu.

Drugi posiłek to miks tofu, komosy ryżowej i migdałów.

Weganizm to dla Korina nie tylko szansa na zdrowsze i dłuższe życie ale też możliwość walki ze stereotypami narosłymi wokół diety roślinnej! Możesz silny, możesz pomagać zwierzętom i nie potrzebujesz jeść mięsa!

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content