Rzeczywistość na fermach jaj – nowe śledztwo! Udostępnij dalej!

Część przeciwników idei praw zwierząt zarzuca aktywistom manipulowanie faktami – posługiwanie się starymi i zdezaktualizowanymi filmami, które pokazują brutalną codzienność ferm przemysłowych.

Untitled-2

Nic bardziej mylnego. Organizacje pro zwierzęce w ciągu ostatnich lat opublikowały mnóstwo nowych materiałów i śledztw. Cierpienie zwierząt, które obserwowaliśmy na starych filmach, nadal trwa. Dowodzą tego nowe materiały aktywistów z Humane Society w Stanach Zjednoczonych.

Nagranie przedstawia codzienność setek tysięcy kur, zamkniętych w wielkich halach fabrycznych, stłoczonych na piętrowo ułożonych klatkach. Dochodzenie miało miejsce w Hillandale Farms. To największy producent jaj w Nowej Anglii.

Zwierzęta nie mają dostępu do naturalnego światła. Małe klatki uniemożliwiają rozprostowanie skrzydeł, część zwierząt umiera uwięziona pomiędzy prętami klatek.

To właśnie z ferm przemysłowych pochodzi zdecydowana większość produktów odzwierzęcych w sklepach. Myślisz, że takie sytuacje nie zdarzają się w Polsce? Błąd. W Polsce jest tak samo.

Nie musimy tego wspierać. Zostań wege na 30 dni!

Źródło: http://www.onegreenplanet.org/news/undercover-investigation-shows-egg-laying-hens-in-factory-farm/

Facebook Comments

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Pościg za pieniądze upadla niektórych ludzi i wyzbywa w całości człowieczeństwa. Ciekawe co będą czuli na łożu śmierci…

Shares
Skip to content