Viva! na Open’er Festiwal!

Wakacje rozpoczęliśmy wyjazdem z Vivowym stoiskiem na Opene’er Festival.

f

Na wszystkich, którzy nas odwiedzili, czekały liczne atrakcje. Największym zainteresowaniem cieszyły się zdjęcia z tabliczkami wyrażającymi poparcie dla prowadzonych przez nas działań m.in., Cyrk Bez Zwierząt czy kampanii antyfutrzarskiej.  Na naszej drodze spotkaliśmy także wielu wegan i wegetarian, którzy chętnie fotografowali się z tabliczkami z wege przekazem. :)

Na gości naszego stoiska czekały także quizy wiedzy o zwierzętach z nagrodami. Cieszymy się, że nie brakowało śmiałków, którzy chcieli sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu praw zwierząt i prowadzonych przez nas kampanii.

Na naszym stoisku można było również wykonać swoją autorską przypinkę. Chętnie tworzyliście wzory ze rysunkami Waszych zwierząt lub ich imionami, a także z wege hasłami.

Cieszyło nas również zainteresowanie Magazynem Vege, nie od dziś wiadomo, że to najlepsza lektura na plażę czy na podróż.

Dziękujemy wszystkim, którzy do nas dotarli, dziękujemy za inspirujące rozmowy, słowa poparcia i chęci dołączenia do naszej ekipy. Do zobaczenia!

Chcecie działać z nami w wielu miastach w Polsce? Napiszcie do koordynatorki grup lokalnych Magdy – magda.j@viva.org.pl

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content