„Akcja świetna! Wegetarianizm pozostaje moim stylem życia”

Cały czas możecie dołączać do naszej kampanii „Zostań wege na 30 dni!”. Dzięki niej codziennie, przez kolejne 30 dni, będziecie otrzymywać maile pełne przepisów, porad praktycznych i ciekawostek związanych z dietą wegetariańską. Przeczytajcie opinie ostatnich uczestników kampanii:

shutterstock_157760834

Podoba mi się równowaga między argumentami za byciem vege (zdrowie, pozytywne strony) i argumentami przeciw jedzeniu mięsa (prawa zwierząt). Mnie do wegetarianizmu skłoniło to drugie, ale myślę że nacisk tylko na to często odstrasza ludzi. Dzięki wielkie!

Akcja świetna! A wegetarianizm pozostaje moim stylem życia. Dziękuję ;)

Bardzo dziękuję za wsparcie! Od dawna wiedziałam, że dieta wegańska jest bardziej pożyteczna i zdrowsza, ale dopiero teraz zyskałam motywację, by w niej trwać. :)

Gratuluję Pomysłu! Pomogliście tą akcją wielu ludziom poczuć się lepiej i dać im możliwość inwestycji w siebie na długą przyszłość.

Takich kampanii powinno być więcej, bo ludzie nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę wyrządzają zwierzętom.Weganizm to jest to co brakowało mi do pełni szczęścia i mam nadzieję też do uratowania zwierząt:) Dziękuję:)

Postanowiłam zostać weganką i codzienne maile bardzo mi pomogły na początku. Dzięki informacjom o zwierzętach i o innych weganach tylko utwierdziłam się w przekonaniu,że ta dieta zostanie ze mną na zawsze:) Bardzo mi się podobały wszystkie filmy.Dziękuję!

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content