„Krótko mówiąc – jesteśmy po prostu szczęśliwsi i żyjemy pełnią życia!”

Zastanawiasz się jak zdrowo i bezpiecznie przejść na wegetarianizm? Skorzystaj z naszej kampanii Zostań Wege na 30 dni! Dzięki nam otrzymasz mnóstwo przydatnych informacji na temat diety bezmięsnej – porady praktyczne, linki, przepisy i nie tylko! Zobacz co o naszej akcji piszą nasi uczestnicy.

shutterstock_198838094

Witam, chcę serdecznie podziękować Waszej fundacji za ogromne wsparcie, jakiego udzielacie osobom wstępującym na nową drogę życia, jaką jest wegetarianizm/weganizm. Wraz z mężem, od trzech miesięcy jesteśmy wegetarianami. To była natychmiastowa decyzja, więc nie mieliśmy wtedy większej wiedzy na temat takiej diety oraz stylu życia. Wasze wskazówki stopniowo zagłębiały nas w świat wegan i wegetarian, rozwiewaliście nasze wątpliwości, a także mówiliście na co zwracać uwagę komponując menu, aby nie zabrakło niczego co konieczne.

Po trzech miesiącach radzimy sobie bardzo dobrze i nie wyobrażamy sobie już, że moglibyśmy żyć inaczej. Nie wiedzieliśmy, że kuchnia wegetariańska może być tak zróżnicowana i smaczna, a przyznam, że obawialiśmy się tego, że będzie nudna i mdła. Ciągle odkrywamy nowe przepisy, które robimy w domu, ale odwiedzamy też najbliższe restauracje wegetariańskie. Nie ma mowy o monotonii! Bliscy również przyzwyczaili się do naszego „dziwactwa” i sami chcą przygotowywać coś specjalnie dla nas.

Chciałabym zauważyć, że przechodząc na wegetarianizm, zmienia się nie tylko dietę, ale cały styl życia. Zaczęliśmy uprawiać sporty, zwracamy uwagę na to co kupujemy (np. aby paski czy buty nie były ze skóry) oraz czytamy wiele publikacji na temat żywienia, zwierząt, ogólnie zdrowego stylu życia, itp. Krótko mówiąc – jesteśmy po prostu szczęśliwsi i żyjemy pełnią życia!

Dziękujemy za pomoc
Serdecznie pozdrawiamy
Mariola i Marcin

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content