„Bardzo dziękuję za wsparcie!”

Zostać wege na 30 dni? Nic prostszego! Dzięki naszej akcji codziennie, przez kolejny 30 dni otrzymasz na swoją pocztę bezpłatne porady dotyczące komponowania diety bezmięsnej.

shutterstock_362008853

Wystarczy się zapisać! Poniżej publikujemy komentarze uczestników naszej kampanii.

Dziękuję za tę akcję, a w szczególności za namiary na książkę T.C. Campbella „Nowoczesne zasady odżywiania”, która odmieniła moje życie.

Podoba mi się równowaga między argumentami za byciem vege (zdrowie, pozytywne strony) i argumentami przeciw jedzeniu mięsa (prawa zwierząt). Mnie do wegetarianizmu skłoniło to drugie, ale myślę że nacisk tylko na to często odstrasza ludzi. Dzięki wielkie!

Bardzo dziękuję za wsparcie! Od dawna wiedziałam, że dieta wegańska jest bardziej pożyteczna i zdrowsza, ale dopiero teraz zyskałam motywację, by w niej trwać. :)

Akcja jest WSPANIAŁA. Nadal chcę prowadzić życie wegetarianki. Gdy ją opanuję, postaram się przejść na weganizm. Pozdrawiam serdecznie. Iwona

Brak uwag, po mimo tego że jestem ,,Wegetarianinem” (nie jem jaj, nie piję mleka, jem ser), spora część przepisów została mi zapisana na kartce, bo po prostu ich nie znałem, a przepisy są świetne. Tak jak w ankiecie, wszystko super ;). Pozdrawiam!

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shares
Skip to content