fbpx

„W trakcie akcji przeszłam na weganizm”

Cały czas możecie dołączać do naszej kampanii „Zostań wege na 30 dni!”. Dzięki niej codziennie, przez kolejne 30 dni, będziecie otrzymywać maile pełne przepisów, porad praktycznych i ciekawostek związanych z dietą wegetariańską.

shutterstock_185315852

Dowiecie się jak zdrowo i bezpiecznie ułożyć bezmięsny jadłospis, gdzie szukać witamin i minerałów, napiszemy o najczęściej powtarzanych mitach i podeślemy Wam garść przydatnych linków.

Przeczytajcie co do powiedzenia o naszej akcji mieli jej ostatni uczestnicy!

Wszystko super, poszerzyłabym tylko nieco kącik dyskutanta ! :)

Ta akcja to świetny pomysł, dzięki wam (filmom polecanym) przekonałam rodzinę do weganizmu! Jesteście naj!

Dziękuje za Akcję!

Świetna akcja!

W pełni popieram Waszą akcję:) Gratuluje pomysłu!

Super akcja! Cieszę się, że ją znalazłam :)

Gratuluję pomysłu! Na wegetarianizm chciałam przejść jeszcze zanim poznałam tę akcję, ale muszę przyznać, że dzięki Wam udało mi się to zrobić płynnie i bez zbędnych wątpliwości. Polecam Was wielu znajomym! Kto wie, może będzie nas coraz więcej :)

Akcja bardzo ciekawa, przydatna i godna polecenia. Przydałoby się jednak więcej praktycznych informacji i porad. Najmniej interesującym działem były dla mnie artykuły o sportowcach.

Mimo, że nie zrezygnuję na razie z mięsa, ryb, jaj i nabiału, to dzięki wam ograniczyłam je w znacznym stopniu :) Zaczęłam poważnie traktować przygotowywanie posiłków, jem teraz duużo większe ilości warzyw w ciągu dnia, więc Akcję uważam za udaną! :)

Jestem zadowolona. Zasłużyliście na ogromne brawa za to, że uświadamiacie ludzi, bo o zwierzętach i ich cierpieniu powinno być głośno. dziękuję

Witam, Fantastyczna akcja, pozwoliła mi poznać smaczne i zdrowie przepisy bez udziału mięsa. Dużo interesujących wiadomości oraz porad plus ciekawe odnośniki na stornie. Będę wracać i zaglądać regularnie :) Tak trzymać :)

Program świetny, jak również jego realizacja poprzez codzienne maile. Dawka informacji, szczególnie ‚Zwierzofakty’, utwierdzały mnie tylko w przekonaniu, że warto pozostać wegetarianinem/weganinem. Oby więcej takich akcji.

Cała akcja bardzo pomogła mi otworzyć oczy na wiele spraw łączących człowieka z naturą. Moje życie pełne ignorancji i niewiedzy zmieniło się w drogę świadomych wyborów. Z dnia na dzień czuję się coraz szczęśliwsza!

W trakcie akcji przeszłam na weganizm :)

Dzięki akcji przeszłam na weganizm i raczej na tej diecie pozostanę, dzięki! :)

Facebook Comments

Może Ci się również spodoba

Shares