Dobiega końca największa kampania na rzecz zwierząt hodowlanych w historii Europy!

Aktywiści z ponad 120 organizacji z całej UE od września 2018 roku zbierają podpisy pod Europejską Inicjatywą Obywatelską, której celem jest zebranie 1 miliona ZWERYFIKOWANYCH podpisów pod wnioskiem ustawodawczym zakazującym stosowania wszystkich rodzajów klatek w hodowli zwierząt gospodarskich.

68266171_2777291898967160_301817539552346112_nW Unii Europejskiej każdego roku w klatkach więzionych jest ponad 300 milionów zwierząt odseparowuje się je od innych, trzyma wśród metalowych prętów i betonu, gdzie mają bardzo ograniczoną przestrzeń.

Maciory zmuszone są opiekować się swoimi prosiętami w wąskich kojcach, króliki i przepiórki spędzają całe swoje życie w jałowych klatkach; bardzo młode cielęta są zamykane w indywidualnych kojcach, wiele kur jest nadal zamykana w klatkach, a kaczki i gęsi umieszcza się w nich, by móc je karmić na siłę, w celu wyprodukowania foie gras.

Razem możemy pozbyć się z Europy wszystkich klatek. Przyłącz się do nas i podpisz naszą Europejską Inicjatywę Obywatelską (petycję), w której domagamy się, aby Europa zakazała stosowania klatek w hodowli zwierząt. Jeśli milion z nas się zjednoczy, przyszłość bez klatek będzie możliwa!

Link do petycji: https://viva-pl.endthecageage.eu/

social_card_1 POL

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shares
Skip to content