Nowości w sklepiku Vivy!

Okres letni i wakacje to czas w którym szczególnie polecamy nasze serie koszulek z grafikami odnoszącymi się do różnych kampanii Vivy, które to od lat cieszą się dużą popularnością wśród klientów naszego sklepu. Promujemy weganizm i prawa zwierząt zapraszając do przygotowania wzorów zdolnych artystów.
Lova_all_animals
W tym roku w maju premierę miał piękny wzór autorstwa Pawła Warczyńskiego stworzony specjalnie na XIV Ogólnopolski Tydzień Wege. Grafikę umieściliśmy na szarych koszulkach, powstały też naklejki oraz przypinki. Z nowości koszulkowych polecamy także grafikę „Wegańskie nie tuczy” oraz na chłodniejsze dni bluzy „Nie jestem produktem”. Niedawno wznowiliśmy cieszący się dużą popularnością projekt promujący adopcję zwierzaków z przytulisk „Fajny pies… ze schroniska” oraz antyfutrzarski z kolorowym liskiem. Cały czas dostępne są również  inne, ciekawe projekty z naszych wcześniejszych akcji z grafikami zarówno na koszulkach, jak i torbach.
Fajny_pies
Hitem sprzedaży okazał się nasz nowy kubek „Be kind to all kind”. Jest duży (350 ml), wygodny i świetnie smakuje w nim kawa z roślinnym mlekiem!
Be_kind_
W asortymencie sklepu zagościły także… skarpetki! Rozpoczęliśmy współpracę z polską firmą KABAK produkującą przepiękne skarpetki w zwierzątka, owoce i warzywa. Wzorów jest mnóstwo, nie można się od nich oderwać! Przekonajcie się sami!
kabak2
Przedstawiliśmy tylko część propozycji, dlatego koniecznie odwiedź nas na  www.sklepik.viva.org.pl! Warto zaglądać tam regularnie – ciągle pojawia się coś nowego!
antyfutro
Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content