fbpx

Dzień Wegetarianizmu 2009 – zobaczcie, jak było w Warszawie

1 października uczciliśmy Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu. W Warszawie, a także w ponad 100 miastach w Polsce, dużo się działo z tej okazji. Zobaczcie, jak wyglądał jedyny w swoim rodzaju Wegetariański Tramwaj oraz pokaz zorganizowany w Traffic Club.

img_6131

O godzinie 14 z Placu Narutowicza ruszły wyjątkowy, kolorowy tramwaj, którym każdy chętny mógł się za darmo przejechać, skosztować wegańskich smakołyków (przygotowanych przez wolontariuszy i catering Vegavani), porozmawiać z dietetyczką, Pauliną Przybysz, czy po prostu z nami :)

img_6041

Ludzie chętnie wsiadali, jedli i dowiadywali się, jak to jest nie jeść mięsa. Dzięki niewątpliwym zdolnościom Adama w naganianiu niezdecydowanych ludzi z przystanków, w tramwaju było prawie cały czas ciasno, a wszyscy wysiadali z niego wyjątkowo zadowoleni.

img_6082

Po ponad dwóch godzinach kursowania torami Warszawy i, miejmy nadzieję,  przekonaniu wielu osób do weg*nizmu, tramwaj wrócił na Plac Narutowicza, a my, w strugach deszczu udaliśmy się by dalej świętować Dzień Wege.

W Traffic Club odbył się pokaz gotowania połączony z degustacją w wykonaniu Mirka Trumbulaka i Joli Słomy. Oprócz tego, wszyscy goście mogli zapoznać się z ofertą sklepu Evergreen (www.evergreen.pl) oraz miesięcznika VEGE.

img_6186

Pokaz był bardzo udany i smaczny, po raz kolejny pokazał, że dieta wegetariańska i wegańska to nie tylko zdrowe, ale i smaczne opcje.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o wegetarianiźmie zapraszamy na stronę : http://www.zostanwege.pl/

Facebook Comments

Może Ci się również spodoba

Shares