fbpx

Nasze nowe Vege

Być może większość z Was kojarzy magazyn Vege, być może też część zauważyła, że nowy, październikowy numer, jest zupełnie inny od poprzednich. A to dlatego, że Vege jest wydawane teraz przez Fundację Viva i postanowiliśmy zupełnie je odmienić.

W nowym numerze m.in przeczytacie ciekawą rozmowę z Pauliną Przybysz, relację z podróży do Japonii, dwa felietony uznanych już felietonistek : Izy Szolc i Maryli Weiss, masę ciekawostek i innych ciekawych tekstów. Zachęcam do zapoznania się z nowym numerem oraz wyrażania opinii.

Warto też zamówić prenumeratę, gdyż teraz kosztuje tylko 66 zł (1 numer gratis) a dodatkowo wszyscy otrzymają bardzo atrakcyjne prezenty – zestawy kosmetyków.

Spieszcie się, prezenty będą dodawane do wyczerpania się zapasów !

Prenumeraty można zamawiać mailowo: prenumerata@vege.com.pl

Jesteśmy naprawdę ciekawi Waszych opinii. A może ktoś chciałby napisać do naszego magazynu ? Zapraszamy – proszę pisać wtedy przez formularz kontaktowy na stronie vege.com.pl

UWAGA ! Poszukujemy również grafika/informatyka do pomocy przy tworzeniu nowej odsłony strony internetowej, gdyż obecnie jest ona w przebudowie, za utrudnienia przepraszamy.

Facebook Comments

Może Ci się również spodoba

Shares