Świąteczny „Dziennik Miejski”!

Czytałeś już świąteczny dodatek do Dziennika Miejskiego? Wiesz, że Polacy wciąż jedzą 10 razy mniej ryb niż innego mięsa…? I bardzo dobrze! Nie bójmy się zrezygnować z ryb całkowicie. Zacznijmy od świątecznego karpia! Nie daj sobie wmówić, że ryby są niezbędne dla zachowania zdrowia. Sięgnij po naszą gazetę i sprawdź jak jest naprawdę.

Zobacz co nasza redakcja przygotowała w najnowszym dodatku świątecznym „Dziennika Miejskiego”. Masz dosyć monotonii na swoim wigilijnym stole? Prezentujemy nowe i inspirujące przepisy na… roślinne Boże Narodzenie! Wszystkie dania oparte wyłącznie o produkty roślinne.

Przesyłajcie wszystkim znajomym! Wersję pdf znajdziecie tutaj.

Facebook Comments

Możesz również polubić…

5 komentarzy

 1. Damian pisze:

  Ryby zawsze będą jedzone jak nie przez ludzi, to przez inne zwierzęta.

 2. In my humble opinion that is the Best short article that can be found so far on this blog. You simply want to read.

 3. Erazis pisze:

  Damian: Ryby zawsze będą jedzone jak nie przez ludzi, to przez inne zwierzęta.

  Myślę, że tacy ludzie jak Ty nie dorośli do wegetarjanizmu. NIe chcesz to nie musisz nim być nikt Cię nie zmusza ale nie pleć bezsensownych głupot. Bo na wiele innych zwierząt mozna w ten sam sposób spojrzeć np. lisy jedzą kury to też mam je jeść? Niektóre lisy jedzą też koty wię w sumie je też mogl;ibysmy jeść? Wegetarjaniźmie chodzi o wyższą duchowość. W sensie takim, że to JA nie chce się przyczyniać do zabijania zwierząt. a poza tym powiem jeszcze, że takim tekstem jak napisałeś porównujesz się do zwierząt (one jedzą to ja też mogę) Jesteśmy ponad zwierzętami i nie powinnyśmy zniżać się do ich poziomu. Popisałabym jeszcze ale to bez sensu bo pewnie itak nic nie zrozumiesz, mimo to
  Powodzenia!

 4. I have been already dealing with this subject-matter for a long time, however surely I wouldn”t be able to formulate it better. Respect for the author of the article.

 5. Jan pisze:

  Dobry artykuł, znalazłem podobny na stronie: ajk-investment.pl – solary lublin

Shares
Skip to content