„Zmotywowaliście mnie do przejścia na weganizm”

 

Przedstawiamy Wam kolejną porcję komentarzy uczestników naszej kampanii Zostań Wege na 30 Dni! Wciąż możecie dołączyć do akcji dopisując swój adres e mail tutaj.

shutterstock_138612893

Jeżeli uważacie, że 30 dni to zbyt duże wyzwanie spróbujcie ograniczyć mięso w menu tylko raz w tygodniu. Weźcie udział w kampanii Bezmięsne Poniedziałki i zobaczcie jak kolorowa i inspirująca potrafi być kuchnia wegetariańska.

 

Świetna akcja, dla mnie była początkiem i mobilizacją! Dziękuję!

 

Pozdrawiam i dziękuję. Lektura bardzo inspirująca.

 

Dziękuję za pomoc przy wystartowaniu ze zmianą diety. Od dawna nosiłam się z zamiarem wykluczenia mięsa, jednak dopiero dzięki mailom udało się. Kolejnym wyzwaniem jest weganizm. Pozdrawiam.

 

Po prostu wam dziękuję. Sama chęć przejścia na dietę wege nie wystarcza, brakuje często wiedzy o diecie i przede wszystkim uświadomienia (procesy „produkcji” mięsa).

 

W trakcie akcji przeszłam na weganizm :)

 

Cała akcja bardzo pomogła mi otworzyć oczy na wiele spraw łączących człowieka z naturą. Moje życie pełne ignorancji i niewiedzy zmieniło się w drogę świadomych wyborów. Z dnia na dzień czuję się coraz szczęśliwsza!

 

Super akcja! Jeszcze bardziej przekonała mnie do diety wegańskiej i utwierdziła w jej stosowaniu do końca życia, dziękuję! :)

 

Akcja na duży +. Najpierw sam przeszedłem na wegetarianizm i po około tygodniu przystąpiłem do programu. Wszystko wskazuje na to, że już tak zostanie :)

 

Akcja zmotywowała mnie do przejścia na weganizm. Materiały były zróżnicowane i przydatne, brakuje troszkę więcej porad praktycznych. Szkoda że to już koniec:( ale z weganizmu nie zrezygnuję…pozdrawiam B.

 

dzięki tej akcji mam nadzieje zostać wege na całe życie

 

Akcja ta pomogła mi przejść na dietę wegańską i uświadomiła jak bardzo zwierzęta cierpią dla przemysłu.

 

Dzięki akcji przeszłam na weganizm i raczej na tej diecie pozostanę, dzięki! :)

 

Zarażam akcją innych ;)

 

Mam nadzieję, że dzięki takim akcjom jak Wasza wzrośnie świadomość naszego społeczeństwa i zaczniemy być rzeczywistymi, odpowiedzialnymi władcami Ziemi, a nie najgorszymi z pasożytów.

 

Dobra, potrzebna akcja. Już inaczej patrzę na obiad.

 

Bardzo dziękuję za akcję. Bardzo mi się podobała i poszerzyła moją wiedzę na temat wegetarianizmu i weganizmu. Chętnie będę wracać do otrzymanych od Państwa maili.

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content