„Bez tej akcji nic by się w moim życiu nie zmieniło”

Chcesz spróbować diety wegetariańskiej? Dołącz do prawie40 tysięcy osób, które wypróbowało już nasz program Zostań Wege na 30 dni! Darmowy, trzydziestodniowy newsletter pełen informacji praktycznych, przepisów i ciekawostek na temat wegetarianizmu.

shutterstock_210050896

Zobacz co o naszym programie napisała jedna z ostatnich uczestniczek:

Witam,
Chciałabym podziękować za to, że powstała taka akcja jak „Zostań wege na 30 dni!„. Rok temu zdecydowałam się zmienić dietę na zdrowszą, po pewnym czasie mój smak zaczął się zmieniać, przestałam mieć ochotę na jedzenie mięsa.

Nigdy jednakże nie planowałam zostawania wegetarianką. Zapisałam się do akcji ponieważ chciałam zdobyć trochę informacji na temat tego jak powinnam skomponować dietę, by dostarczyć organizmowi białka, skoro „i tak jem mięso raz na ruski rok”. Jednakże otworzyliście mi oczy na horror i cierpienie jakiemu poddawane są zwierzęta i to nie tylko w rzeźniach.

Nigdy nie pomyślałam także, jak wielkim obciążeniem jest to dla naszego środowiska. Zdecydowałam się zrezygnować ze spożywania wszystkich produktów odzwierzęcych i w ciągu tego krótkiego okresu poczułam się lepiej niż kiedykolwiek w życiu. Lekko, bez niestrawności, ospałości i braku energii. Bez tej akcji najprawdopodobniej nic by się w moim życiu nie zmieniło.

Z całego serca dziękuję,
Marta Michajłów

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content