„Teraz już wiem, że za bardzo kocham zwierzęta żeby je jeść”

Pomagamy przejść na wegetarianizm! Jak? Wystarczy zapisać się do naszego bezpłatnego newslettera „Zostań wege na 30 dni!” aby prze kolejny miesiąc otrzymywać darmowe przepisy, ciekawostki i porady praktyczne dotyczące diety wegetariańskiej. Zobaczcie co o naszej akcji piszą jej uczestnicy!

shutterstock_134362790

Bardzo dziękuje wam za tą akcje! Przez całe moje życie jadłam mięso a dopiero wy mi uświadomiliście jak bardzo te zwierzęta cierpią i jacy ludzie są wobec nich bezduszni. Na samym początku wyzwania myślałam, że nie dam rady dotrwać do końca ale jednak myśl o tych biednych zabijanych w bestialski sposób zwierzętach i przetrzymywanych w okropnych warunkach daje mi motywacje do dalszego działania i wiem, że można żyć bez mięsa! Teraz już wiem, że za bardzo kocham zwierzęta żeby je jeść.
Na pewno nie wrócę już do mięsnej diety a co więcej udało mi się zmotywować moją siostrę i ona również przeszła na wegetarianizm :)

Jeszcze raz wam bardzo dziękuje za tą akcję i mam nadzieje, że będziecie dalej zachęcać ludzi do diety bezmięsnej bo życie moje i mojej siostry już zmieniliście na lepsze :)

Oliwia

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content