„Bardzo fajna akcja. Dużo przydatnych informacji!”

Cały czas możecie dołączać do naszej kampanii „Zostań wege na 30 dni!”. Dzięki niej codziennie, przez kolejne 30 dni, będziecie otrzymywać maile pełne przepisów, porad praktycznych i ciekawostek związanych z dietą wegetariańską. Dowiecie się jak zdrowo i bezpiecznie ułożyć bezmięsny jadłospis, gdzie szukać witamin i minerałów, napiszemy o najczęściej powtarzanych mitach i podeślemy Wam garść przydatnych linków. Przeczytajcie opinię naszych ostatnich uczestników.

shutterstock_312646607

Trzymajcie tak dalej! Mam nadzieje, że uda się wam jeszcze bardziej nagłośnić akcje, ponieważ jest świetna!

Witam bardzo podoba mi się akcja,żałuję ,że wcześniej tego nie spotkałam .mam zamiar przejść na weganizm ,zgadzam się z Wami w 1000% podałam stronę innym ludziom.

Gratuluję pomysłu! Na wegetarianizm chciałam przejść jeszcze zanim poznałam tę akcję, ale muszę przyznać, że dzięki Wam udało mi się to zrobić płynnie i bez zbędnych wątpliwości. Polecam Was wielu znajomym! Kto wie, może będzie nas coraz więcej :)

Świetna akcja!

Bardzo fajna akcja. Dużo przydatnych informacji. Przydałoby się może nieco więcej odnośnie diety, szczególnie pod kątem sportu/wysiłku. Oraz jakieś praktyczne informacje jak zastąpić tradycyjne jedzenie pochodzenia zwierzęcego np. w górach.

Przez przypadek znalazłam w internecie tą akcje i jestem bardzo zadowolona że mogłam w niej uczestniczyć.Jest bardzo pomocna w zmianie nawyków żywieniowych i sprawia że inaczej patrzę teraz na zwierzęta.

Fajnie, że dawaliście gotowe linki do filmów, książek.

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content