Naturalnie od YOPE

Relaksująca kąpiel w pianie, pachnący żel od prysznic, odżywczy szampon, delikatny płyn do zmywania naczyń … W codziennym życiu stosujemy mnóstwo kosmetyków pielęgnacyjnych i środków czystości, ale czy zastanawiamy się jak powstają i co zawierają w swoim składzie?

Prezentujemy Wam kolejnego partnera XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Wege. Jest nim marka YOPE, którą wyróżnia wiele cech, te najważniejsze to oczywiście dbałość o zwierzęta i środowisko. Receptury produktów YOPE składają się w ponad 90% z naturalnych składników wysokiej jakości i nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają sztucznych barwników, zapachów, konserwantów, parabenów, pochodnych ropy naftowej, SLS-u, SELS-u, ani składników zagęszczających. Produkty bazują na naturalnych, pielęgnacyjnych wyciągach roślinnych oraz łagodnych substancjach myjących i zapachowych, bezpiecznych nawet dla wrażliwej skóry. Warto zwrócić uwagę, że na stronie marki zamieszczono informacje o wszystkich stosowanych składnikach, ich działaniu oraz wpływie na skórę i środowisko.

yope_szampon

Ponadto butelki kosmetyczne nadają się do recyclingu, YOPE posiada też linię opakowań do ponownego napełniania i korzysta ze składników z certyfikatem EcoCert lub Ecolabel. Takie podejście do biznesu zasługuje na pochwałę. Nie można nie wspomnieć o unikatowych i  niebanalnych kompozycjach zapachowych. My uwielbiamy wegańskie szampony i odżywki do włosów z serii Świeża Trawa, Orientalny Ogród i Mleko Owsiane.

yope_mleko

Produkty YOPE są delikatne dla skóry, pielęgnują i rozpieszczają wyjątkowym zapachem, a cudne receptury zamknięte są w design’erskich opakowaniach, które rozpogodzą przestrzeń w każdej łazience czy kuchni. Dajcie szansę się przekonać i odkryjcie przyjemność z używania produktów marki YOPE.

yope_ogrod

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shares
Skip to content