Targi Art of Healing – zadbaj o siebie holistycznie!

Targi Art of Healing (12-13 października) to nowe i unikatowe wydarzenie na mapie Polski, które ogniskuje różne tematy ze wspólnym mianownikiem zdrowego i świadomego życia w dzisiejszej technologicznie, globalnie i postkapitalistycznie zmutowanej rzeczywistości.

Art of Healing to ponad 100 wystawców z produktami wegańskimi, suplementami, sprzętem, naturalnymi kosmetykami czy akcesoriami zero-waste.  To również bogaty program konferencyjny, a w nim m.in. Areta Szpura & Julia Mafalda opowiedzą o zero waste na co dzień, a Dominika Roszko „Vegerasta” o odpowiednim bilansowaniu diety wegańskiej.
plakat_AOH (1)

Celem AoH jest przedstawienie pełnego spektrum rozwiązań dla przywrócenia i utrzymywania zdrowej homeostazy ciała i umysłu.
Wydarzenie ma niepowtarzalną formułę łączącą targi z wykładami i warsztatami zawieszonymi w lekkiej, ciepłej formule jesiennego festiwalu. Organizatorzy spodziewają się kilku tysięcy odwiedzających.

Unikatowa koncepcja łączy kilka form: Targi / Konferencja / Zabiegi / Konsultacje / Relaks

W części targowej znajdzie się strefa healing: konsultacji i zabiegów, w której poznać będzie można działanie wielu urządzeń terapeutycznych na własnej skórze np. Bemer. Będzie również możliwość sprezentowania sobie masażu, oraz porozmawiania ze specjalistami medycyny chińskiej, zielarzami czy psychodietetykami.

Przestrzeń targowa to także strefa relaksu, zachęcająca do siebie zapachami zdrowego jedzenia i aromatycznej kawy. Można tu wypocząć w wygodnych pufach, a wieczorem posłuchać klimatycznego koncertu.

Część konferencyjna i warsztatowa to ponad 30 godzin wykładów i warsztatów z mentorami, terapeutami, naturopatami o ogólnopolskiej sławie. Tematami są m.in. zdrowie, odżywienie, psychologia, pogłębianie świadomości, zero waste, joga, medytacja.

Zapraszamy!

Strona internetowa: www.healing.com.pl

Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/1SztukaZdrowia/

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2282888388619448/

Bilety: https://goingapp.pl/buy/2133024

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shares
Skip to content