Bezmięsna rewolucja!

Bezmięsny to pierwszy w Polsce w 100% roślinny rzeźnik. Od 2016 roku produkuje Bezmięsa, regularnie wprowadzając nowości i ulepszenia. Bezmięso jest dokładnie tym, na co brzmi – produktem w pełni roślinnym, którego smak, zapach i faktura przypominają mięso. Nie jest to jednak domowa, mało wiarygodna imitacja mięsa, a jego prawdziwy analog, na którego opracowaniu spędzono niezliczone godziny. Oryginalna koncepcja została rozwinięta przy pomocy doświadczonych, profesjonalnych technologów, ale też dzięki radom i uwagom setek Konsumentów. Efekt finalny przeszedł najśmielsze oczekiwania twórców Bezmięsnego. Oznacza to jedno – możesz jeść Bezmięso, dużo mniej kaloryczne od oryginału, a równie pyszne!

logo czarne bezmiesny

W ofercie Bezmięsnego znajdziesz wegańskie zamienniki mięsa, czyli produkty, które smakują, wyglądają i zachowują się w kuchni jak mięso (można je smażyć, grillować, piec, mrozić). Burgery, kiełbaski, gyros, kabanosy – każdy znajdzie coś dla siebie.

Do naszych faworytów należą boczek i szynka czosnkowa, palce lizać! Bezmięso to doskonała opcja na przekonanie do diety wege nawet najtwardszych mięsożerców;-)

burgery_closeup

Kabanosy_cebulowe_closeup boczek-2Kabanosy_klasyczne_closeup

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content