„Uważam, że takie akcje należy częściej inicjować”

Cały czas możecie dołączać do naszej kampanii „Zostań wege na 30 dni!”. Dzięki niej codziennie, przez kolejne 30 dni, będziecie otrzymywać maile pełne przepisów, porad praktycznych i ciekawostek związanych z dietą wegetariańską.

shutterstock_276898802

Poniżej publikujemy opinie uczestników naszej akcji.

Dziękuje, od 30 dni razem z mężem nie jemy mięsa, bardzo polubiłam mleko sojowe. Najwięcej problemów mamy z serami, ale i z tym sobie poradzimy. Proszę pisać więcej o zwierzętach, cale życie myślałam, ze krowa jest zawsze mleczna. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Cieszę się, że miałam możliwość wzięcia udziału w akcji. Pomysł 30 dniowej diety skłonił mnie do przemyśleń, zainteresowałam się sprawą na poważnie i myślę, że moja wegańska dieta potrwa dłużej :) Myślę, że zły sposób odżywiania naszego społeczeństwa najczęściej wynika z niewiedzy, a akcje takie jak ta pomagają zrozumieć jaki jest sens weganizmu i że nie jest taki straszny jak sporo osób myśli. Całego świata tak od razu nie da się zmienić, ale warto zacząć od siebie. Dziękuję ! :)

Akcja bardzo mnie zainteresowała, z ciekawością odczytywałam codzienne maile. To, że nie przeszłam radykalnie na dietę wegetariańską wynika stąd, że gotuję dla całej rodziny i nie wszystkim mogę ją narzucić. Akcja skłoniła mnie jednak do przemyślenia nawyków żywieniowych i zmiany diety, najpierw mojej i małymi krokami (trudno się zmienia przyzwyczajenia :)). Skorzystałam z zasugerowanej literatury i blogów kulinarnych i zamierzam dalej nad sobą pracować. Cieszyłabym się otrzymując nadal podobne maile z ciekawostkami i przepisami. Uważam, że takie akcje należy częściej inicjować.

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content