Wolverin przechodzi na weganizm!

Hugh Jackman, grający filmowego Wolverina, postanawia przejść na weganizm. Ciężkie treningi, które przechodził przygotowując się do swojej roli zmusiły go do trzymania ścisłej diety.

Jak sam mówi musiał codziennie jeść steki. Dzisiaj, kiedy już zdaje sobie sprawę jak niezdrowym menu się posługiwał postanowił zmienić swoje przyzwyczajenia o 180 stopni.

Martwi go jednak nie tylko zdrowie. Zdaje sobie również sprawę z destrukcyjnego wpływu produkcji mięsa na stan naszej planety.

Przypomnijmy – ilość gazów cieplarnianych emitowanych przez masowe hodowle zwierząt jest większa niż ilość gazów cieplarnianych emitowanych przez transport morski, lotniczy i samochodowy razem wzięte.

Z drugiej strony Jackmana trapią również wyrzuty sumienia wobec zwierząt.

Myślę, że po tym filmie powinienem na jakiś czas zostać weganinem, po prostu w ramach przeprosin dla zwierząt.

Czy Wolverionowi uda się wytrwać na diecie roślinnej na stałe? Trzymamy za niego kciuki!

Pogłoski o tym, że Hugh Jackman był weganinem co jakiś czas pojawiały się w sieci, nawet Brendan Brazier pomagał mu w ułożeniu roślinnej diety, kiedy aktor przygotowywał się do jednego z poprzednich filmów.

Jeśli aktor zagłębi się w temat z łatwością zauważy, że dieta wegańska może być zdrowa, smaczna, a do tego, odpowiednio skomponowana, może być również wykorzystywana przez sportowców. Być może przygotowując się do swojej kolejnej roli Jackman weźmie przykład z osób skupionych wokół portalu VeganBodybuilding i stek zastąpi produktami roślinnymi.

Źródło: ecorazzi.com

Facebook Comments

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. I think other web-site proprietors should take this site as an model, very clean and wonderful user friendly style and design, let alone the content. You’re an expert in this topic!
    Obey snapbacks http://www.villagetreeserviceusa.com/EmailLog/Obey-snapbacks-3573841.html

Shares
Skip to content